Rozë

Nora Istrefi tregon fytyrën nga afër me ca video interesante

Autori: Gazeta inFokus 19:22 | 23 February 2021

Këngëtarja Nora Istrefi ka shijuar me muaj të tërë suksesin e këngës së saj me Butrint Imerin.

Ditë më parë ajo ka paralajmëruar një projekt të ri që sipas burimeve do jetë një bashkëpunim mes asaj, Eres dhe Melinda Ademit, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë Nora po vazhdon të jetojë e qetë e pa skandale edhe pas ndarjes nga Roberti, i cili kohët e fundit bëri nam me imazhet provokuese me modelen italiane Maria Bove.

Meqenëse ish e dashura e tij Jessika ka reaguar, Nora ka qëndruar krejt në heshtje.

Ashtu siç i sjellë edhe sot disa imazhe duke vënë në fokus fytyrën nga afër.

Të tjera