Lajme

Nesër varrosen dy vëllezërit Abazi nga Livoçi i Gjilanit

Autori: Gazeta inFokus 18:03 | 27 November 2019

Isa dhe Shemsi Abazi të cilët ndërruan jetë pas tërmetit i cili shkaktoi tragjedi në Shqipëri, do të varrosen nesër në orën 12:30 në varrezat e fshatit Livoçë i Epërm.

Ndër të tjera ngakjo fatkeqsi n natyrore në Shqipëri, humbën jetën mbi 30 qytetarë dhe mbetën të plagosur 650 të tjerë, shkruan gazeta inFokus.

Lajmin për varrimin e dy vëllezërve e kanë bërë të ditur familjarët e tyre në rrjete sociale.

Kujtojmë që dy të ndjerët po qëndronin në Hotel Tropikal në Durrës, i cili u rrënua tërësisht nga tërmeti./Gazeta inFokus/.

Të tjera