Lajme

Në gjendje të rëndë pasi goditet me kaçavidë

Autori: Gazeta inFokus 11:15 | 28 April 2017

Sipas Policisë së Kosovës një person  është goditur me kaçavidë në Gjilan.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është transportuar në QKUK, transmeton infokusi.com

Incidenti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje në mes të viktimës dhe të dyshuarit .

-Advertisement-

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje./INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera