Sport

Ndau rrugët me Chelsean, Pochettino: I uroj fat skuadrës

Autori: Gazeta inFokus 08:09 | 22 May 2024

Chelsea ndërpreu bashkëpunimin me trajnerin Pochettino, në fund të këtij sezoni. Tekniku i njohur falënderoi klubin për mundësinë e dhënë, ndërsa i dhuroi më të mirat.

“Falënderoj pronarët e Chelseat dhe drejtuesit sportivë për mundësinë që m’u dha të isha pjesë e historisë së këtij klubi futbolli. Klubi tashmë është i pozicionuar mirë që të vazhdojë të ecë përpara në Premier Ligë dhe në Europë në vitet në vijim” – Tha ai.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera