Lajme

Moti për sot dhe nesër

Autori: Gazeta inFokus 07:03 | 24 December 2021

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri -2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes, njofton IHMK,

Etiketa:

Të tjera