Lajme

Moment emocionues i fëmijëve të Ramush Haradinajt, pas aterimit të aeroplanit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:23 | 28 April 2017

Rikthimi i Ramush Haradinajt në Kosovë padyshim që ka qenë një nga lajmet më të mira të muajve të fundit. Ky moment sigurisht se ka qenë emocional për familjen e liderit të AAK-së.

Anita me vajzën dhe dy djemtë ishin në pritje të Ramushit kur ishin bërë afro katër muaj të qëndrimit të tij në Francë.

Malli për babain shihej qartë në reagimin e djemve të tij.

-Advertisement-

Në videon e mëposhtme mund të shikoni se si Gjini dhe Trimi, dy djemtë e Ramushit po e pritnin me padurim aterimin e aeroplanit në aeroportin “Adem Jashari”.

Kur aeroplani ateroi, tek dy djemtë nuk munguan përshëndetjet nga larg për babain e rikthyer në atdhe./Indeksonline/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera