Rozë

Moderatorja shqiptare poston fotografinë e parë me të dashurin në Dubai

Autori: Gazeta inFokus 19:05 | 14 October 2021

Moderatorja kosovare, Argjira Spanca, ka kohë që është duke jetuar në Shqipëri.

Ajo është duke shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Gracianon, shkruan GazetaBlic.

Çifti janë ‘arratisur’ në Dubai dhe nga atje nuk kanë munguar fotografitë e shumta.

Për herë të parë, Argjira dhe Graciano kanë postuar fotografi në krahët e njëri-tjetrit kështu duke bërë dedikime romantike.

Të tjera