Rozë

Modelja seksi pozon topless dhe tregon të pasmet bombastike

Autori: Gazeta inFokus 12:54 | 27 September 2021

Nuk ka të ndalur! Demi Rose ka pozuar sërish topless dhe imazhet hot i ka ndarë me mijëra ndjekësit e saj në Instagram. Modelja 26-vjeçare përdori duart për të mbuluar gjoksin e saj të madh, shkruan “Daily Mail”.

Demi pozoi e shtrirë në një shezlong, për të treguar të pasmet bombastike, për të cilat merr çdo ditë komplimente të ndryshme. Përveç tangave ngjyrë bezhë të vogla, ajo kishte veshur edhe një fund, i cili ishte i gjithi rrjetë dhe i tregonte çdo formë trupore.

Bukuroshja seksi prej tetë vitesh është pjesë e modelingut, që ka qenë edhe ëndrra e saj më e madhe, prandaj, sot ajo ndihet e bekuar për karrierën që po bën.

Megjithatë, linjat e saj trupore të bollshme, e kanë penguar të ketë shoqëri të vërtet, pasi shumica prej tyre e bullizonin. Në vitin 2-19, Rose humbi të dy prindërit, me një diferencë prej shtatë muajsh nga njëri-tjetri dhe tani ka mësuar të ecë e vetme në jetë.

Të tjera