Rozë

Modelja reagon ashpër në rrjetet sociale, një i panjohur i bën propozimin e turpshëm në plazh

Autori: Gazeta inFokus 13:51 | 29 May 2023

Modelja dhe influencuesja braziliane Karoline Lima u habit nga propozimi i një të huaji teksa bënte banja dielli në plazh.

27-vjeçarja reagoi në Instagram Stories tepër e indinjuar pasi një djal u ul pranë saj në plazh në Florida, SHBA, dhe në mënyrë direkte e pyeti nëse dyshja mund të bënin seks.

Duke iu drejtuar katër milionë ndjekësve të saj ajo tha: “Jam në shok, unë do t’ju tregoj disa thashetheme këtu..

Kuptohet që modelja e ka refuzuar propozimin e të panjohurit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Nesër në Universum Ferizaj mbahet testi për BURSA të plota në Infermieri dhe PUNËSIM në Gjermani

Të tjera