Rozë

Modelja e njohur me forma bombastike, promovon këtë “twerk” të Anxhelina

Autori: Gazeta inFokus 15:16 | 06 May 2017

Modelja e njohur Abigail Ratchford ka promovuar në Instagram këngëtaren shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj dhe në veçanti vallëzimin e saj.

Në postimet e saj në Instagram Stories, Abigail ka sjell momente nga një festë e çmendur e modeleve të njohura që ajo i ka mikesha, shkruan Gazeta Blic.

Në tri katër postime ajo i ka dhënë peshë vallëzimit erotik , ‘twerk’ të shqiptares Anxhelina dhe ka ftuar fansat ta përcjellin atë.

-Advertisement-

Se si ka zënë vend Angjelina në “mansion” të modeleve të njohur mbetet dilemë, por festa që ngjau aty ishte tepër e ëmbël.

 

 

 

 

Anxhelina

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera