Rozë

Mijëra euro për një natë, pushimet luksoze të Arjola Demirit dhe Adriana Matoshit

Autori: Gazeta inFokus 20:51 | 29 May 2023

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi kanë treguar prej kohësh miqësinë e tyre të ngushtë. E duket se si traditë e kësaj miqësie është që këtë periudhë të vitit ia kushtojnë njëra-tjetrës dhe pushimeve ekzotike.

Edhe këtë herë dy shoqet e ngushta kanë zgjedhur Egjiptin për të kaluar disa ditë larg rutinës së përditshme. Aktoret kanë ndarë në Instagramet e tyre disa foto interesante “vibe” pushimesh.

“Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”, ka shkruar Arjola në mbishkrimin e postimit të fundit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri

Të tjera