Sport

Messi është Messi, shikojeni edhe këtë gol (Video)

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 26 April 2017

Lionel Messi nuk ka të ndalur me gola.

Ylli i Barcelonës ka shënuar gol në minutën e 12-të në ndeshjen kundër Osasunës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera