Rozë

Mësohet kush është vajza që u shfaq e afërt me Butrintin dhe u aludua si e dashura e re

Autori: Gazeta inFokus 18:21 | 17 April 2023

Butrint Imeri mbase qëllimshëm, ngriti pluhur ditën e djeshme duke publikuar një video krah një vajze, me të cilën dukej goxha i afërt.

Kaq u desh dhe ndjekësit e mediat aluduan se mos këngëtari na zbuloi të dashurën e re?

Por jo… Mësohet se brunja bukuroshe ashtu siç edhe ishin dyshimet tona është figurantja e videoklipit të ri të këngëtarit dhe quhet Dragana.

-Advertisement-

Modelja dhe këngëtari kanë shkrepur videon gjatë xhirimeve të klipit të ri që po realizohet në Kroaci.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera