Rozë

Megi Pojani shfaqet tejet tërheqëse në fustan super të shkurtër

Autori: Gazeta inFokus 20:45 | 10 January 2022

Aktorja shqiptare ka postuar disa imazhe të reja.

Flasim për Megi Pojanin tanimë njërin nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Aktorja e serialit shqiptar “H.O.T” ka marrë vëmendje me pozat e reja që ka sjellë në profilin e saj zyrtar në instagram.

Janë pikërisht linjat trupore ato të cilat e kanë bërë të komentuar në mediat rozë, të cilat edhe sot në veshjen e shkurtër i ka ekspozuar siç di ajo më së miri.

Megi p.rovokoi me pozat ulur në karrige ku tregoi më shumë se që duhet në fustanin e zi të shkurtër.

Mjaftuan gjysmë ore nga postimi i saj dhe Megi mori mijëra pëlqime tek imazhet provokuese që solli.

Të tjera