Sport

Me rezultate befasuese mbyllen pjesët e para në gjashtë takimet e Ligës së Kampionëve

Autori: Gazeta inFokus 21:55 | 29 September 2021

Kanë përfunduar pjesët e para të gjashtë takimeve që po zhvillohen në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë, Juventusi dhe Chelsea po luajnë baras 0-0, kurse Barcelona është duke humbur në udhëtim te Benfica me rezultat 1-0.

Bayern Muncheni është duke triumfuar ndaj Dinamo Kyiv me rezultat 2-0, kurse Manchester Unitedi dhe Villarreali kanë shkuar në pushim me rezultat të barabartë 0-0.

Më poshtë keni rezultatet pas pjesëve të para në gjashtë takimet e garës më prestigjioze për klube në Evropë./Gazeta inFokus/

Të tjera