Sport

Me 6 gola të shënuara mbyllet pjesa e parë e duelit të ‘çmendur’, Liverpool – Everton

Autori: Gazeta inFokus 22:10 | 04 December 2019

Kanë përfunduar 45 minutat e parë të ndeshje Liverpool – Everton që po luhet në “Anfield Road” në kuadër të javës së pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Liverpooli është duke fituar e rezultat 4-2.

Golat për ‘The Reds’ i shënuan Origi 2x , Shaqiri dhe Mane, ndërsa për Evertonin realizuan Kean dhe Richarlison.

Na presin edhe 45 minutat të zjarrtë në pjesën e dytë./Gazeta inFokus/

Të tjera