Sport

Mbappe e Benzema kuptohen me sy mbyllur, shikojeni golin fantastik te sulmuesit të Real Madridit

Autori: Gazeta inFokus 22:19 | 16 November 2021

Finlanda dhe Franca po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së fundit në kualifikimet për Kupën e Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Olympiastadion’, kombëtarja e Francës ka kaluar në avantazh në minutën e 66’.

Golin për francezët e ka realizuar Karim Benzema, i cili shënoi pas një bashkëveprimi me Kylian Mbappen./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera