Rozë

“Mami të dashuron, babi bëhet xheloz”, Luizi i kthen përgjigjen epike fanses

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 20 March 2023

Çifti Luiz dhe Kiara, teksa shijonin nën praninë e njëri-tjetrit suitën e tyre surprizë, kanë lexuar dhe një sërë mesazhesh të dërguara nga fansat e tyre.

Por një nga mesazhet që ra në sy ishte prej një vajze, e cila i tha Luizit se mamaja e saj e dashuron dhe babai bëhet xheloz.

“Mami të dashuron, babi xhelozon”, shkruante fansja.

“Mamin e respektoj, babin tënd e du fort”, iu përgjigj Luizi

 

 

 

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera