Rozë

Lugati në Post BBVK ngatërron dëshmitarët me dëshmorët

Autori: Gazeta inFokus 23:27 | 20 March 2023

Derisa Stresi dhe Juliana Nura ishin duke debatuar për luftën e fundit në Kosovë për të cilën kanë folur sa ishin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, ka reaguar ish-banori Gjon Karrica.

Ai ka thënë se nuk duhet të flasin për këtë gjë, dhe të flasin për dëshmorët, në vend që të thoshte këtë fjalë ai u ngatërruar dhe tha dëshmitarë.

“Nëse nuk flitet rreth Big Brother Vip Kosova dhe eksperiencat tona, nuk kemi nevojë t’i luajmë eshtrat e dëshmitarëve”, ka thënë Karrica.

Universiteti #1 në SHBA për inovacion vjen në Kosovë?

Të tjera