Sport

Lorik Cana befason Vëllaznimin (FOTO)

Autori: E.M 20:29 | 12 January 2019

Ish kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka shtruar darkë për klubin e Vëllaznimit, shkruan Gazeta inFokus.

Cana ka darkuar së bashku më futbollistët dhe stafin e Vëllaznimit të cilët gjinden në Shqipëri për fazën përgatitore.

Kujtojmë së babi i Lorikut, Agim Cana është kryetar i klubit gjakovar./Gazeta inFokus/

 

Të tjera