Sport

Lloris befason me klubin e ri? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:53 | 03 May 2017

Hugo Lloris mund të transferohet në Paris Saint-Germain gjatë kësaj vere

Skuadra e Paris Saint-Germain gjatë verës pritet të bëjë revolucion në skuadër pas dështimit në Ligën e Kampionëve dhe Ligue 1 këtë sezon.

Si duket ndryshimet në Paris do të fillojnë nga portieri. Sipas Le Parisien, kampioni i Francës po synon që ta transferoj portierin e Tottenhamit, Hugo Lloris, përcjell Express.

Francezi ka kontratë me ekipin nga Premierliga deri në vitin 2022. Por, një ofertë e mirë mund ta bindë Tottenhamin që të heq dorë nga kapiteni i tyre. /Express/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera