Sport

Lirim Kastrati flet për herë të parë për lidhjen e tij me modelen kroate, tregon sakrificat që bëri e dashura e tij

Autori: Gazeta inFokus 20:17 | 13 October 2021

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Lirim Kastrati, ka folur për herë të parë për lidhjen e tij me modelen kroate, Angie Liciious, shkruan Gazeta inFokus.

Kastrati e ka pranuar që është në lidhje dashuri që afro dy vite me modelen kroate.

“Po jam në lidhje që afro dy vite dhe jam shumë i lumtur”, ka thënë fillimisht futbollisti i Legia Varshavës.

Me pas sulmuesi kosovar ka folur për sakrificën që ka bërë e dashura e tij për të.

“Normal që edhe ajo e ka vështirë, por ajo e ka ditë në fillim që unë e kam këtë profesion edhe e ka marrë vendimi që me qenë në lidhje me mu edhe është shumë e lumtur, kështu që edhe ajo bënë shumë sakrificë, e ka lenë familjen e vet dhe ka ardhë me mua në Varshavë dhe nuk është as për atë lehtë”, deklaroi Kastrati në një intervistë për ‘Duelin Sportiv’.

Për fund 22 vjeçari ka shtuar se që një vit e gjysmë bashkëjeton me të dashurën e tij.

“Na kemi një vit e gjysmë që kemi bashkëjetu edhe në Zagreb dhe tash jetojmë edhe në Varshavë, kështu që ajo i bënë disa sakrifica që nuk janë të lehta, por këtë e bënë për shkak të dashnisë që e ka edhe unë jam shumë i lumtur”, përfundoi Kastrati.

Lirim Kastrati ishte i ftuar në dy ndeshjet e fundit të Kosovës, por u paraqit vetëm ndaj Gjeorgjisë si zëvendësues./Gazeta inFokus/

Bujna pozadina Sinjanke koja je zavela dinamovca tema je burne rasprave,  ona tvrdi da je prirodna, no mnogi joj ne vjeruju

Kjo është e dashura seksi e futbollistit, Lirim Kastrati - Gazeta Projekti

Pushime luksoze ne Mykonos, e dashura kroate e Lirim Kastratit ngre  temperaturat me pozat (FOTO LAJM) – Albeu.com

Të tjera