Rozë

Learta shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, barku i saj i rrumbullakët merr gjithë vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 16:57 | 14 September 2020

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh, përcjell ORAinfo.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

E sot Learta ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, ndërsa barku i saj i rrombullakët bie në sy.

E shtatzënia e ka zbukuruar edhe me shumë Leartën, e cila po duket shumë joshëse në imazhin e fundit.

Të tjera