Rozë

Publikuan për herë të parë foto me vajzën, Luizi dhe Kiara thyejnë rekord në rrjete sociale

Autori: Gazeta inFokus 12:52 | 08 May 2024

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Ata u bënë me vajzë, që e quajtën Luna Mari Ejlli.

-Advertisement-

Dje, ata publikuan për herë të parë një foto me vajzën e tyre në krahë edhe pse nuk i zbuluan portretin.

Ata thyen rekord duke marrë mbi 150 mijë pëlqime dhe komente ë shumta nga fansat por edhe fytyra të njohura publike./InfoKosova/

Shiko foton:

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera