Rozë

Lajm i keq për Mihrije Brahën dhe Naim Abazin

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 25 May 2023

Rapotohet se është përfshirë nga zjarri, banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar këngëtari Naim Abazi, duke konfirmuar se njerëzit kanë shpëtuar.

“Po është djegë po kemi kemi shpëtu mirë, njerëzit janë mirë”, tha Abazi.

I pyetur se cili ka mundur të jetë shkaku i shpërthimit të zjarrit, ai u përgjigj “si duket rryma”.

Ai tha se në vendngjarje ka qenë e pranishme edhe Policia e Kosovës, ndërsa në momentet kritike tha se në banesë ka qenë djali i tyre së bashku me partneren, transmeton kosova sot.

Këngëtari nuk dha detaje nëse bëhet fjalë për dëme të mëdha materiale.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera