Lajme

Lahaj uron Ramën: I dashtun mik i shtrenjtë, me këmbë të mbarë

Autori: Gazeta inFokus 09:28 | 15 November 2021

Tenori kosovar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj, ka uruar mikun e tij, Përparim Ramën që mori udhëheqjen e kryeqytetit për katër vjetët e ardhshme.

Lahaj teksa i uron Ramës suksese në rrugëtimin e tij të ri i kërkon edhe të mos ndryshoj aspak nga tiparet që ka, njofton Klankosova.tv

“I dashtun mik i shtrenjtë, përveç që të uroj shumë suksese ty dhe Prishtinës në rrugëtimin tuaj të ri, uroj përzemërsisht që të mos ndryshosh aspak nga ato tiparet e një njeriu të mrekullueshëm që të gjithë ne ti duam fort. Me këmbë të mbare mik” ka shkruar Lahaj.

Të tjera