Sport

Ky televizion kosovar e transmeton falas super ndeshjen mes Manchester Cityt dhe PSG

Autori: Gazeta inFokus 19:15 | 24 November 2021

Sonte do të zhvillohet njëra prej ndeshjeve më të forta në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Manchester City është nikoqir i PSG-së, në takimin e vlefshëm për xhiron e pestë të Grupit A.

Kjo super përballje fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Etihad Stadium’ në Manchester.

Ballafaqimin mes ekipit anglez dhe atij francez përveç në Art Sport mund ta shikoni drejtpërdrejt dhe falas edhe në Klan Kosova.

Kujtojmë se duelin e parë të luajtur në stadiumin ‘Parc des Princes’ e kishte fituar PSG-ja me rezultat 2-0./Gazeta inFokus/

Të tjera