Rozë

Ky është vëllai i pashëm i “Pajteses”

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 28 April 2021

Fiona Gllavica, aktorja që u bë e famshme përmes rolit të “Pajteses” në “Çka ka shpija”, po tregon mjaftë në rrjete sociale.

Aktorja, që ka bërë për vete shumë njerëz, ka nja jetë private mjaftë intenzive, me shëti dhe eksperienca të bukura

Siç dihet, Fiona tashmë është nënë e një djali, angazhimi rreth të cilit është mjaftë i madh, shkruan “Kosovarja”.

Sot, aktorja e serialit “Çka ka shpija”, na ka njoftuar me vëllain e saj të vetëm. Ata duken shumë rehat nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe të voglit simpatik.

Të tjera