Lajme

Ky është truproja sypatrembur i Zaevit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 28 April 2017

Nga ngjarja e rëndë që ndodhi dje në Kuvendin e Maqedonisë më së shumti e pësojë Zaev dhe truproja e tij.

Në xhirimet amatore shihet se gjatë gjithë kohës truproja e Zaev mundohej ta mbronte atë nga protestuesit e dhunshëm, transmeton sovrani.

Në foto e mëposhtme mund të shihni se trupëroj është gjithmonë afër Zaevit.

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera