Rozë

Kush është ky person që ka kapur për dore bashkëshorten e Ermalit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:13 | 26 April 2017

Nusja e Ermalit është në qendër të vëmendjes nga media rozë, ajo ditë më parë u komentua për ndryshim të pamjes së flokëve

Ndërsa ajo ka gjete kohë dhe ka nderuar vend ku shihet në shoqëri të një femre ku ato janë fotografuar dorë për dorë. Destinacioni i të dy femrave është qyteti i Shkupit, transmeton kosovarja. Ariana me pamjen e saj ka sjellë freski pranverore duket aq këndshëm bashkë me vajzën që e shoqëron.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera