Rozë

Kur Bes Kallaku dhe Big Mama bëhen bashkë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:08 | 27 April 2017

Ata të dy janë nga emrat më të njohur të artit shqiptar.

Së bashku kanë bërë edhe një këngë, e cila është pëlqyer. Mesa duket Bes Kallaku dhe Big Mama vazhdojnë të ruajnë miqësinë e tyre. Ata kanë publikuar së fundmi një foto në rrjete sociale në të cilën janë së bashku.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera