Sport

‘Kuku’ çfarë goli ka shënuar Ronaldo – shijojeni këtë ‘raketë’

Autori: Gazeta inFokus 23:11 | 30 June 2020

Cristiano Ronaldo ka arritur të dyfishoj epërsinë e Juventusit kundër Genoas.

Portugezi pasi mori topin nga mesfusha, lansoj një goditje nga rreth 25 metra dhe shënoj një super gol.

Golin e parë e shënoi Dybala pas një super driblimi. Me golin e dytë, Juventusi mund të zhvilloj minutat e mbetura më qetë.

Të tjera