Lajme

Kosovari bën për spital gruan dhe motrën e gruas

Autori: Gazeta inFokus 10:42 | 06 April 2021

Dje është arrestuar një person në Shtërpcë pasi që kishte rrahur bashkëshorten e tij dhe motrën e saj, “balldëzen”.

A pati efekte anësore vaksina? Flet infektologu i parë në Kosovë që u vaksinua kundër COVID-19

 

“Shtërpce, 05.04.2021 – 20:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe motrën e saj  të dyja kosovare. Si pasoj e rastit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë, Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

 

 

 

Të tjera