Sport

Kosova mëson kundërshtarët në Ligën e Kombeve

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 08 February 2024

Është tërhequr sot shorti për edicionin e ri të Ligës së Kombeve.

Kombëtarja e Kosovës ka mësuar kundërshtarët në fazën e grupeve të Ligës C.

“Dardanët” gjenden në grupin 2, bashkë me Rumaninë, Qipron dhe fituesin e duelit mes Lituanisë dhe Gjibraltarit

-Advertisement-

Ndeshjet e këtij edicioni në Ligën e Kombeve nisin në muajin shtator.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera