Lajme

Konfiskim i drogës dhe arrestime në aksionin fundit të policisë

Autori: Gazeta inFokus 14:27 | 26 April 2017

Policia e Kosovës ka realizuar me sukses një operacion policor kundër trafikimit me substanca narkotike, arrestimin e disa personave të dyshuar si dhe konfiskimin e një sasie të konsiderueshme (qindra kilogramëve) të narkotikeve.

Operacioni është realizuar në dy rajone të ndara, raporton Infokusi.com

Pas disa minutash infokusi do të u njoftojë më shumë rreth këtij aksioni policor/INFOKUSI

-Advertisement-

mundësi të informoheni më shumë rreth këtij aksioniAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Albi Mall Superliga rikthehet me betejat për Evropë dhe mbijetesë

Të tjera