Rozë

Kjo është kopja e Kejvina Kthellës, nuk e besoni sa ngjajnë

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 18 November 2020

Modelja Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fundmi, një ndër fansat i ka gjetur “sozinë” bukuroshes dhe bëhet fjalë për një ndër motrat Kardashian, Khloe-n.

Fansi ka bashkuar një foto të dy vajzave, ku vihet re ngjashmëria mes tyre. Kejvina e ka ripostuar foton në Instastory, duke lënë të kuptohet se është dakord me mendimin se ajo dhe Khloe ngjajnë.

Si mendoni ju, a ngjajnë? Më poshtë po iu sjellim disa foto, që ta krijoni më mirë opinionin tuaj:

Të tjera