Rozë

Kiara e “ndezë” Luizin me vallëzimin sensual në dhomë

Autori: Gazeta inFokus 14:00 | 21 March 2023

Çifti Kiara-Luiz janë duke shijuar mbrëmjet vetëm për vetëm në dhomën e tyre.

Si fituese e sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua  dëshira nga Vëllai i Madh, për të pasur një dhomë private për të dhe Luizin.

Mbëmjen e djeshme Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

“Jo ou ou por kuku kuku duhesh me ba”, dëgjohet teksa i thotë Luizi duke qeshur.

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera