Rozë

Kiara deklaron “ndarjen” nga Luizi, por siç nuk e prisnim

Autori: Gazeta inFokus 23:44 | 28 May 2023

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të jenë shumë të komentuar pas mbarimit të Big Brother VIP, por shpeshherë ka pasur thashetheme për ndarje të tyre.

Sot Kiara ka vendosur ta deklarojë vetë ndarjen, por jo siç prisni. Ajo ka postuar një foto krah Luizit ku duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe shkruan me humor se janë ndarë, si për të hedhur poshtë fjalët.

“U ndamë prapë”, shkruan Kiara duke shkaktuar edhe komente të shumta dhe rekord pëlqimesh.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera