Sport

Këtu mund ta shikoni LIVE ndeshjen ndërmjet Athletico Madridit dhe Liverpoolit

Autori: Gazeta inFokus 20:44 | 18 February 2020

Athletico Madrid dhe Liverpool luajnë takimin e parë në kuadër të 1/16 se finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Më poshtë keni disa nga linkat ku mund ta shikoni LIVE këtë takim mjaftë interesant./Gazeta inFokus/

LINK 1

LINK 2

LINK 3

Të tjera