Lajme

Kështu duket sot Kuvendi i Maqedonisë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 12:05 | 28 April 2017

Pas ngjarjeve të mbrëmshme ku protestuesit e dhunshëm u futën në Kuvend dhe sulmuan fizikisht disa deputetë, gazetarë, sot para godinës së Kuvendit situate është e qetë, raporton SHENJA.

Brenda godinës së Kuvendit nuk lejohet hyrja e ekipeve televizive ngase po kryhen hetime.

Janë vërejtur vetëm disa tenda jashtë Kuvendit.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera