Lajme

Kështu duket Kuvendi i Maqedonisë një ditë më vonë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:09 | 28 April 2017

Kuvendi i Maqedonisë mbrëmë ishte arnë e tentimit të shkeljes së shumicës parlamentare nga ana e protestuesve të mbështetur nga OBRM-PDUKM-ja, përcjell Telegrafi Maqedoni.

 Ata u futën lehtësisht në Kuvend dhe ushtruan dhunë ndaj mediave dhe deputetëve të shumicës, ku më keq e pësoi Zoran Zaev dhe Ziadin Sela. Se sa ishin të dhunshëm protestuesit tregojnë edhe pamjet e demolimit që sjell Makfaks./Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera