Lajme

Këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa e krahason Policinë e Kosovës me atë të Maqedonisë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:26 | 28 April 2017

Këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa, Bajram Gecaj, ka krahasuar Policinë e Kosovës me atë të Maqedonisë.

Gecaj krahasimet i ka bërë gjatë një proteste të bëre ne Kosovë dhe sulmit të mbrëmshëm në Maqedoni, transmeton Infoksui.com

Shkrimit ia ka bashkangjitur edhe me fotografi ku shihen zyrtarë të Policisë së Kosovës të kapluar nga zjarri por duke mbrojtur hyrjen e kuvendit dhe foto të dhunës brenda kuvendit të Maqedonisë.

-Advertisement-

Më poshtë mund të gjeni shkrimin e plotë të Gecajt bashkë më fotografi:

“Kur ka vullnet, policia profesionale pamëdyshje mbron institucionet shtetërore…shih dallimin…

#POLICINËeKOSOVËS”|

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita në Las Vegas Market prezanton linjat e reja të dyshekëve për tregun amerikan

Të tjera