Rozë

Këngëtari shqiptar rrëfen si reagoi ish-e dashura kur e kapi duke e tradhtuar: ‘Qaja nga turpi’

Autori: Gazeta inFokus 20:49 | 11 January 2022

Valon Shehu ka zbuluar detaje nga jeta e tij private i ftuar në “Glamour zone”. Për herë të parë, ai ka treguar për moderatoren Ester Bylyku se gjatë jetës ka tradhëtuar dy herë dhe të dyja herët e kanë kapur.

“Ajo i zbuloi të gjitha sepse kisha lënë laptopin në shtëpi. Kishte çdo gjë me fakte. Më erdhi turp dhe i thash, që do të largohesha nga shtëpia. Ajo më tha jo, sepse dëshironte të qëndronim natën e fundit bashkë. Në momentin që ajo vuri kokën në gjoksin tim, më beso më dilnin lot nga turpi”, tregoi Valoni.

Të tjera