Rozë

Kejvina Kthella vë në dukje fizikun e saj në veshje me ngjyrë të zezë

Autori: Gazeta inFokus 18:10 | 05 May 2021

Ajo njihet për paraqitjet e saj joshëse në rrjete sociale.

Dhe, Kejvina Kthella sapo ka ndarë imazhe të reja duke i dhënë vëmendje linjave trupore, shkruan lajmi.net.

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë dhe një kapele në kokë me ngjyrë të gjelbër ajo mori pëlqime të shumta dhe komente nga ndjekësit e saj për këtë dukje.

Bukuroshja nuk kishte vendosur makijazh derisa e përfundoi dukjen me një qafore në qafë.

Ndryshe, Kejvina Kthella së fundi ka qenë në Dubai për disa ditë pushimi.

Të tjera