Sport

Kapiteni i Dritës i premton ‘Intelektualëve’ titullin

Autori: Erion Maliqaj 23:12 | 21 May 2020

Kapiteni i Dritës, Ardian Limani i ka premtuar tifozëve ‘Intelektualëve’ titullin kampion, shkruan Gazeta inFokus.

Këtë premtim Limani e ka thënë për emisionin më të ri sportiv në vendin tonë “Sporti n’Fokus”.

“Patjetër që do të ja premtoj maksimumin nga lojtarët e Dritës, sepse Drita gjithmonë e ka dhënë maksimumin dhe mendoj që kemi kapacitet dhe mund të ja dalim që te bëhemi edhe kampion edhe do të ja dedikojmë atyre patjetër” ka deklaruar mbrojtësi nga Gjilani.

Më poshtë mund ta ndiqni emisionin e plotë të “Sportit n’Fokus”./Gazeta inFokus/

Gepostet von Superliga e Kosovës am Donnerstag, 21. Mai 2020

Të tjera