Sport

Juventusi kalon në epërsi ndaj Spezias

Autori: Gazeta inFokus 22:23 | 02 March 2021

Juventusi dhe Spezia po luajnë aktualisht, në kuadër të Series A, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në Torino, ‘Zonja e Vjetër’ ka kaluar në epërsi prej dy golave, të cilat u shënuan brenda dy minutave nga Morata, në minutën e 62-të dhe Chiesa, në minutën e 71-të.

Me poshtë gjeni pamjet e golave./Gazeta inFokus/

MORATA

CHIESA

Të tjera