Sport

Joshua viziton ekipin e Man Utd, merr dhuratë speciale nga Mourinho (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:55 | 13 May 2017
Anthony Joshua ka vizituar ekipin e Manchester United ku është pritur nga menaxheri Jose Mourinho.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera