Rozë

“Jam 2 metra!”, Arjola qan hallin me banorët e ‘Big Brother’: Nuk po gjej dot burrë këtu

Autori: Gazeta inFokus 11:32 | 17 November 2021

jatë mbrëmjes të së martës, aktorja Arjola Demiri i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Ajo me ironi tha se disa prej djemve aty nuk i duken femrat joshëse dhe me të qeshura tha se është femër perfekte dhe nuk e di pse djemtë aty nuk ia shprehin pëlqimin.

E veshur me një fustan me ngjyrë të zezë, aktorja u ngrit në këmbë duke treguar linjat, teksa banorët e priten me të qeshura veprimin e saj.

Ndërkohë, banorët e shtëpisë kanë shpëtuar të martën nga eliminimi, derisa u zgjodh vetëm i preferuari i publikut.

Etiketa:

Të tjera