Lajme

Ja si ka qëndruar policia speciale në Kuvend (FOTO/VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 09:24 | 28 April 2017

Foto dhe videomaterialet e xhiruara në Kuvend tregojnë se si policia ka reaguar ndaj demonstruesve brutal.

Aty shihet se si policia i lejoi demonstruesit sa herë që kanë dashur të hyjnë në ambientet e brendshme.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera