Rozë

Ja me çka po tenton Kim t’i rikthejë fansat që humbi pas fotove me celulit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:46 | 28 April 2017

” Kim Kardashian ka goditur edhe njeherë  pas fotografive të saj të pa bëra me fotoshop këtë javë, e që shkaku i tyre humbi 100.000 ndjekësit e saj në Instagram.

Fotografitë kanë shkaktuar një stuhi në internet gjatë ditëve të fundit, me disa që sugjerojnë se ato janë një shenjë që mbretëresha e mediave sociale ka qenë duke i përmirësuar  të gjitha fotot e saj gjatë viteve.

Megjithëse Kim ende nuk është duke komentuar publikisht për reagimin e ndjekësve , ylli i televizonit reagoi me një pamje të çiltër në instagram. Më një pozë provokuese ajo në mbishkrimin e fotos ‘ Hey’ i përshëndeti të gjithë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera